Szyjemy celinki

Poduszki celinki dla chłopca i dziewczynki


#1 2016-01-31 14:20:30

Celina

Administrator

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2013-12-25
Posty: 633
Punktów :   
: https://picasaweb.google.com/1
WWW

Nasze przemyslenia w akcji "Szyjemy celinki dla chłopca i dziewczynki"

Napisała Magda

A mnie wczoraj taki sentymentalny nastroj zlapal.. ze w celinkowej akcji spotyka sie tyle babek z roznych srodowisk... sa i nauczycielki i 'bizneswomenki', kobiety pracujace i emerytki i matki opiekujace sie dziecmi i nastoletni wolontarjusze i dzieci z szkoly podstawowej... z Polski,Europy i calego swiata...
Najbardziej podoba mi sie to ze kazdy jest rownie serdecznie przyjmowany - i oblatana szyjaca czy wyszywajaca i ten co to ledwo wie jak zelazko wyglada.... ze mozna TAK ZUPELNIE ZA DARMO I PO KUMPLOWSKU nauczyc sie wyszywac, szyc na maszynie, prasowac czy pogadac jak to jest z ta organizacja takiej grupy podusiowej. Bo my dzielimy sie naszym sercem i czasem nie tylko z ludzmi ktorzy dostaja podusie, ale takze ze soba nawzajem.. No ja mam teraz wiecej kumpelek niz kiedykolwiek wczesniej w zyciu...i jestem pewna ze jakby nie celinkiowe podusie to bysmy sie nigdy w zyciu nie zgadaly...


Offline

 

#2 2016-01-31 14:21:14

Celina

Administrator

Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2013-12-25
Posty: 633
Punktów :   
: https://picasaweb.google.com/1
WWW

Re: Nasze przemyslenia w akcji "Szyjemy celinki dla chłopca i dziewczynki"

To moja odpowiedź i zapraszam do dyskusji.

Magda , to że za darmo nauczysz się szyć to już przekonasz się w maju. Wyszywać to umiesz i będziesz mogła zupełnie za darmo uczyć inne dziewczyny.U nas nie ma szans na biznes,w naszej akcji nie ma takiej opcji.Może to się zmienić , ale to nie ja będę koordynować ta akcją.Jesteśmy z naszą akcją od 12 lat, jest rotacja dziewczyny a ja trwam i pilnuję.Powiem jedno dla wszystkich czytający u nas biznesu nie zrobisz, a przeciwnie tylko można stracić wydając własne zarobione pieniądze na materiały, nici i prąd w mieszkaniu.A przykład z ostatnich dni anonimowy sponsor płaci za nas abyśmy mogły ustanowić rekord , jest to postawa godna naśladowania i naszej akcji.Choć bardzo zachęcam dziewczyny aby podpisywały swoje aplikacje wyszyte haftem krzyżykowym ale to jest co innego bo jesteśmy i zostaniemy w naszej akcji ALTRUISTAMI.


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyrpg.pun.pl www.konohadojo.pun.pl www.anonimowe.pun.pl www.pokefajer.pun.pl www.server123.pun.pl