Szyjemy celinki

Poduszki celinki dla chłopca i dziewczynki


#1 2013-12-27 22:16:30

panett

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-27
Posty: 67
Punktów :   

Bluzka kimono

Zgodnie z obietnicą pokazuję pierwszy szablon bluzki kimono. Na razie jest tył.

http://www.szyjemycelinki.pun.pl/_fora/szyjemycelinki/gallery/4_1388233617.jpg
Wszystkie linie pomocnicze rysujemy pod kątem prostym. Ten "cypek" u góry przy dekolcie to jest po to aby można wykończyć dekolt i by nam nie brakowało materiału.
Czekam na wasze pytania. Czy wszystko jest jasne. To co narysowałam to bluzka nieco inna niż ta w której jestem na zdjęciu, ale ona była wyjściowa, potem pokażę, jak z tej bluzki zrobić tą drugą
Teraz kolejne elementy bluzki.
Jest ten sam tył z dodatkowymi liniami dla przodu. Narysowałam je kolorem zielonym, ale trochę słabo to widać. Chodzi o to, że zwężamy rękaw, głębiej podcinamy dekolt oraz wydłużamy na środku przodu. Na dole podałam również wymiary szablonu pasa, który doszywamy do dołu. Trzeba skroić dwa takie prostokąty, następnie zszyć je wzdłuż krótszych boków, złożyć na pół i razem doszyć do dołu bluzki. Mankiety robimy według drugiego rysunku, muszą być trapezami, aby nie odstawały , bo ręka się zwęża. Te wymiary dla mankietów są orientacyjne, ponieważ w zależności od rozciągliwości dzianiny z której będziemy szyli bluzkę trzeb je trochę zwęzić lub poszerzyć. Ja moje musiałam zwężać. Mam nadzieję, że rysunki i mój opis są zrozumiałe, ale jeżeli nie to proszę o pytania postaram się odpowiedzieć najlepiej jak będę umiała.
http://www.szyjemycelinki.pun.pl/_fora/szyjemycelinki/gallery/4_1388233649.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.haxballonline.pun.pl www.wip-air.pun.pl www.survivor.pun.pl www.totaldramaforum.pun.pl www.akwow.pun.pl